Youtube Mp3 Dönüştürücü - Bilgi Müzesi
arama

Youtube Mp3 Dönüştürücü

Youtube Mp3 dönüştürücü sayesinde Youtube videoları rahatlıkla Mp3 formatına dönüşmektedir. Youtube hem dünyada hem de ülkemizde müzik dinleme ve video izlemek için kullanılan uygulamalardan biridir.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Youtube Mp3 dönüştürücü sayesinde Youtube videoları rahatlıkla Mp3 formatına dönüşmektedir. Youtube hem dünyada hem de ülkemizde müzik dinleme ve video izlemek için kullanılan uygulamalardan biridir. Youtube uygulamasının her geçen gün kullanıcı kitlesi artış göstermektedir. Bu nedenle dönüştürücü programlar çok tercih edilmektedir.  Akıllı telefonlar zaman zaman uzantılı videoları açamamaktadır. Bu durumlarda video uzantı dönüştürücü programları kullanarak videoların dönüşümü sağlanmaktadır.

İnternet Aracılığıyla Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden Youtube Mp3 dönüştürme işlemleri için kişilerin öncelikle Youtube üzerinden bir video seçmesi gerekmektedir. Ardından seçmiş olduğunuz video linkini kopyalayıp bağlantıyı tıklamanız gerekir. Buradan video dönüştür butonuna basıp download seçeneğine tıklayarak dönüştürme işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Video Dönüştürme İşlemleri Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden video dönüştürmek isteyen kişiler öncelikle Youtube üzerinden bir video açmalı ve linki kopyalamalıdır. Video dönüştürme işlemleri oldukça kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. 20 dakikadan daha kısa süren video Youtube video dönüştürme işlemlerini internet üzerinden başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 20 dakikadan daha uzun süren videolar için mutlaka program indirmeniz gerekmektedir.

Tarayıcı Eklentisi ile Youtube Mp3 Dönüştürme İşlemleri

Tarayıcı eklentisi ile Youtube Mp3 dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmek için öncelikle bağlantı üzerinden tarayıcıya gerekli eklentinin yüklenmesi gerekmektedir. Ancak eklenti Chrome mağazada bulunmamaktadır. Bu nedenle bu uygulama Chrome’da kullanılamamaktadır. Mozilla Firefox üzerinden dönüştürme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Firefox üzerinden Youtube’dan bir video açmanız gerekir. Videoyu açtıktan sonra altında bulunan YTMP3 Download as MP3 butonuna basmanız gerekmektedir. Açılan sekme üzerinden mavi renkli Download seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneği tıklayıp Youtube Mp3 dönüştürme işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube’da Moderatörlük Hizmeti

Herkes tarafından sevilerek kullanılan Youtube uygulaması giderek yaygınlaşmaktadır. Müdahale etmenin her geçen gün daha da zorlaştığı uygulamada kötü yorumları silmek ve özgün portallar meydana getirmek için moderatörlük sisteminin devreye girmesi bekleniyor.  Gönüllü olarak kullanıcılara yardım etmeyi amaçlayan bu sistem sayesinde Youtube yönetiminin yükünde de önemli bir azalma meydana gelecek. Youtube kullanıcılarından meydana gelen bu yönetim sayesinde Youtube daha rahat kullanılabilir bir siteye dönüşecek.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER