Volvo XC40 Türkiye fiyatı açıklandı - Bilgi Müzesi
arama

Volvo XC40 Türkiye fiyatı açıklandı

Dünyanın en kaliteli ve sağlam arabaları arasında olan Volvo, yeni modeli XC40 modeli ile Türkiye'de ses getirmesi bekleniyor. 2018 yılında Avrupa’da Yılın Otomobili ödülünü alan Volvo XC40 Türkiye fiyatı açıklandı. İşte Volvo XC40 fiyatı!
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Dünyanın en kaliteli ve sağlam arabaları arasında olan Volvo, yeni modeli XC40 modeli ile Türkiye’de ses getirmesi bekleniyor. 2018 yılında Avrupa’da Yılın Otomobili ödülünü alan Volvo XC40 Türkiye fiyatı açıklandı. İşte Volvo XC40 fiyatı!

Volvo’nun geçtiğimiz yıl Eylül ayında görücüye çıkartılan modeli nihayet ülkemize geldi. 2017 yılında Peugeout 3008’nın elinde bulundurduğu Avrupa’da Yılın Otomobili unvanını elinden alan XC40 oldukça iddialı.

Volvo’nun yeni girdiği compact SUV sınıfında böylesine önemli bir ödülü evine götürmesi ise aracın ne kadar başarılı olduğunu kanıtlar nitelikte. Oldukça şık bir görünüme sahip olan otomobil XC60 ve XC90’dan esintiler taşıyor.

Thor’un çekicinden ilham alan farları, d harfine benzeyen stop lambaları otomobilin Volvo olduğunu hissettirirken içeride de aynı alıştığımız şık Volvotasarımı devam ediyor. Dikey formdaki dokunmatik panel orta konsolu kaplarken derin saklama gözleri ise akılcı çözümler sunuyor.

Kaputun altına baktığımızda ise 2 litre hacminde dizel D3 ve D4 motorları görüyoruz. Otomatik olarak satışa sunulan bu motor seçeneklerinden 190 beygirgücündeki D4 motorda 4 tekerden çekiş sunulurken D3 motorda ise 150 beygirgüç ve 2 tekerden çekiş sunuluyor.

Diğer taraftan benzinli T3 ve T4 motorlardan, 6 ileri düz vites seçeneği ile satışa sunulan 156 beygir gücündeki T3 motor iki tekerden çekiş sunarken yine 190 beygir gücündeki otomatik şanzımanla sunulan T4 motor ise 4 tekerden çekiş ile satın alınabiliyor.

Volvo XC40; Momentum, Momentum Intro Base, R-Design, R-Design Intro Base ve Inscription adlı 5 donanım seçeneği ile satışa sunulacak. Aracın baz versiyonunda dijital gösterge paneli, 9 inç multimedya sistemi, park asistanı ve ısıtmalı deri ön koltuklar standart olarak sunuluyor. Çift tonlu tavan, Harman-Kardon ses sistemi, otomatik pilot ve şehir içi aktif frenleme sistemi gibi donanımlar ise opsiyonel olarak sunuluyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.