VODAFONE Müşteri Hizmetleri - Bilgi Müzesi
arama

VODAFONE Müşteri Hizmetleri

Ülkemizdeki en önemli GSM operatörlerinden birisi Vodafone’dur. Son yıllarda yaptığı bir takım yatırımlar ile kolay ve hızlı şekilde yaptığı yatırımlara doğru orantılı olarak büyümeyi başarmış bir firmadır.
 • paylaş
 • paylaş
 • admin admin
 • 1
  Loading...

Ülkemizdeki en önemli GSM operatörlerinden birisi Vodafone’dur. Son yıllarda yaptığı bir takım yatırımlar ile kolay ve hızlı şekilde yaptığı yatırımlara doğru orantılı olarak büyümeyi başarmış bir firmadır. TELSİM’i satın alması ile büyük bir atılım yapan Vodafone günümüzde gerek mobil gerekse ev internet sağlayıcısı olarak hizmet veren önemli telekominikasyon firmalarından birisi konumuna gelmiştir. Böylece dış pazarda uzun yıllarda var olan firma ülkemiz pazarına girmiş ve rekabet ortamı oluşturmuştur.

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Vodafone GSM hattınız ya da ev ve iş yeri internet hizmetleri hakkında bir sorun yaşadığınızda VODAFONE müşteri hizmetlerini kolay şekilde ulaşarak yaşadığınız sıkıntıyı dile getirip kolay şekilde sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

VODAFONE müşteri hizmetleri için VODAFONE hattınızdan 542 yi arayarak ulaşabilirsiniz.

Diğer operatör ya da sabit hatlardan ulaşmak isterseniz; 0542 542 00 00 numaralı telefon üzerinden kolay ve hızlı şekilde müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Yaptığınız aramalarda eğer her yöne dakikanız varsa dakikanızda düşülmekte, eğer dakikanız yoksa tarifede yer alan ücretlendirme fiyatı üzerinden görüşme bedeli tahsil edilmektedir.

Eğer ücretsiz bir arama gerçekleştirmek istiyorsanız bunun için Vodafone faturalı ve faturasız hatlardan 0546 354 2542 numaralı telefon üzerinden sesli yanıt sistemine ulaşabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminde karşınızda canlı bir müşteri danışmanı yoktur, bilgisayar vardır. Sizin sesli komutlarınız ile bilgisayarı yönlendirerek yapmak istediğiniz işlemleri bilgisayar kısa sürede anlayarak sizi ilgili menüye yönlendirmektedir. Ancak zaman zaman bu sistemde karşılıklı diyalog sorunları yaşanabilmektedir. VODAFONE operatörleri için ücretsiz olması büyük avantaj sağlamaktadır.

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE NE YAPABİLİRİM?

Müşteri hizmetleri ile görüşerek GSM hattınız ile ilgili yaşadığınız tüm sıkıntıları çözebilir, olumlu ya da olumsuz geri bildirim vermek için arayarak bildirimde bulunabilir ve aklınıza gelen her türlü şifre alımı ve diğer hizmetlerle alakalı olarak tüm sorularınızı müşteri danışmanınıza yöneltebilir ve kısa sürede bu sorunların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Faturalı ve Faturasız hatlarınız ve ev internetiniz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları müşteri danışmanına sorabilir bu konuda bilgi alabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Orhan selvi
  3 sene önce

  Nisan ayı içerisinde neden iki defa fatura tahsilatı aldınız

  35
  yorum beğen
 • Berkay
  3 sene önce

  Saynenizde annemin anneler gününü kutlayamıyorum heryerde çekiyor dediğiniz operatörünüz çanakkalenin havaalanı bölgesinde çekmedğini bildiğiniz halde düzeltmiyorsunuz
  Uygulamadan bağalntı deneyimi bile iletemiyorum
  Aferin size
  En kısa zamanda operatörümi değiltiricem ve tanıdığım herkese sizi kötülüyücem.

  33
  yorum beğen
 • ali elvan
  3 sene önce

  vodafonun müsteri hizmetlerine asla ulaşamıyorum

  34
  yorum beğen