Turkcell Müşteri Hizmetleri - 0532 532 00 00 - Bilgi Müzesi
arama

Turkcell Müşteri Hizmetleri – 0532 532 00 00

İnsanlar tarafından en çok tercih edilen sim kartlardan biri de Turkcell olarak bilinmektedir. Turkcell müşteri hizmetleri ile olsun, gerekse bağlanma hızı ve daha kolay bilgi edinme gibi olanaklarıyla olsun, iletişim ağında etkin olmayı sağlayan başarılı bir sistemdir.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

İnsanlar tarafından en çok tercih edilen sim kartlardan biri de Turkcell olarak bilinmektedir. Turkcell müşteri hizmetleri ile olsun, gerekse bağlanma hızı ve daha kolay bilgi edinme gibi olanaklarıyla olsun, iletişim ağında etkin olmayı sağlayan başarılı bir sistemdir. Bu sistemde yer alarak online kullanan herkes için yedi gün yirmi dört saat boyunca oluşabilecek sorunların giderilmesi adına müşteri hizmetlerinden faydalanma olanakları sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerinde çalışan personellerin güler ve yardımsever tavırları dikkat çekerken, oluşmuş sorunların da giderilmesi için her türlü yöntem denenmektedir. Bu da firmanın çözüm odaklı bir politika sergilendiğinin göstergesi olmuş durumdadır. Peki Turkcell Müşteri Hizmetlerine nasıl ulaşılır?

Turkcell Müşteri Hizmetleri iletişim numarası 532’dir. Bu numara üzerinden günün her saatinde online destek hizmetinden faydalanmak mümkündür. Bunun haricindeki iletişim numarası ise 0532 532 00 00’dır. Cep telefonlarından bu numaraları tuşlayarak operatöre bağlanabilir, ilgili menülere tuşlayarak, hat ve bağlantı ile ilgili sorunları kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Müşteri temsilcisine her iki numaradan da bağlanmak mümkündür. Faturasız hatlar için 532 numaraları telefondan tuşlanarak, önce 1 rakamına daha sonra da 0 rakamına tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlamak daha hızlı olacaktır.

Turkcell müşteri hizmetleri tarifeler hakkında bilgi verici bir özelliğe sahiptir. Bu menüden hangi tarifenin ne kadar satıldığını, tarife kapsamına nelerin olduğunu ve tarifenin hat ile uyumlu olup olmadığını öğrenmek mümkündür. Hizmetler elbette ki sadece bunlarla da sınırlı değildir. Turkcell müşteri hizmetleri servisi TL işlemlerinde de etkin bir faaliyet yürütmektedir. Bu menü üzerinden ise TL transferi yapılabilirken, bakiye hakkında bilgi edinmekte mümkün olacaktır. Bakiye bilgilerine ulaşmak ve tarifelerden faydalanmak için sadece bir iki tuşa basmak yeterlidir.

Turkcell Müşteri hizmetleri müşterilerinin hattı ile ilgili her konuyla detaylı olarak ilgilenmektedir. Hattın pin kodu 3 defa girildiğinde güvenlik kapsamı nedeniyle bloke edilmektedir. Bloke edilmiş hattın açılması için ise puk kodu girilmesi gerekir. Puk kodu hat kartının arkasında yer almaktadır. Fakat bu kart kayıp ise müşteri hizmetlerini arayarak hattı açtırmak ve puk kodunu öğrenmek mümkün olacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.