Turkcell Fatura Ödeme (Borç Sorgulama ve Ödeme) - Bilgi Müzesi
arama

Turkcell Fatura Ödeme (Borç Sorgulama ve Ödeme)

Turkcell, çok geniş ağlara sahip bir operatördür. Kişiler genellikle kullandıkları operatörden memnun kalmazken Turkcell kullanıcıları her daim memnundur bu kaliteli hizmetten.
 • paylaş
 • paylaş
 • admin admin
 • 1
  Loading...

Turkcell, çok geniş ağlara sahip bir operatördür. Kişiler genellikle kullandıkları operatörden memnun kalmazken Turkcell kullanıcıları her daim memnundur bu kaliteli hizmetten.

Turkcell her şeyde olduğu gibi fatura ödemede de müşterilerine kolaylık sağlamak adına bazı hizmetler sunmaktadır. Örneğin Turkcell faturanızı öderken bir Turkcell bayisine gidip ödemek yerine evde oturduğunuz yerden fatura ödeme kolaylığı sağlıyor. Tek yapmanız gereken internetten fatura bilgilerinizi verip onaylamak.

Bu tür işlerde genellikle internetten üzerinden bir virüs ile bilgilerin ele geçirilmesi muhtemeldir. Ancak Turkcell bu web sitesini güvenilir olduğunu onaylamıştır. Yani gönül rahatlığı ile faturanızı bu site üzerinden ödeyebilirsiniz. Bu sitede ödeme yapmak için kredi kartını veya banka kartınızı kullanmanız gerekmektedir.

Bunun yanı sıra size En yakın Turkcell bayisinden de fatura ödemesi yapılabilir. Genellikle müşteriler bu yönteme başvurmaktadır. Çünkü en güvenilir yol olarak bu görülür. Tek yapmanız gereken bir bayiye gidip telefon numaranızı söylemek. Ardından faturanızı ödeyebilirsiniz. Turkcell kullanıcıları en çok bu fatura ödeme yöntemini kullanmaktadır. Bu bayilerde nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapma şansına sahipsiniz.

Diğer bir fatura ödeme yöntemi ise anlaşmalı bayilerde fatura ödemektir. Bu anlaşmalı bayiler genellikle PTT’ler ve banka şubeleridir. Kısacası bir banka ya da atm’ye giderek faturanızı ödeyebilirsiniz. Kişiler genellikle atmlerden bu işlemi yapmaktadır. Atm’den fatura ödemek için tek yapmanız gereken seçeneklerden “Fatura Ödeme” butonunu seçmektir. Ardından kolay bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz. Yine aynı zamanda PTT’lerden de faturanızı ödeyebilirsiniz. PTT’nin önünde bulunan atm’lerden de işlem gerçekleştirilebiliyor. Bu işlemin karşılığında banka sizden sadece 1TL talep etmektedir. 1 TL karşılığında Turkcell faturanızı PTT’lerden ya da Atm’lerden ödeme şansına sahip olabilirsiniz.

Turkcell’deki bir diğer fatura yöntemi de Müşteri hizmetleri ile fatura ödemektir. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra fatura ödemek istediğinizi belirteceksiniz. Karşınızdaki kişi sizden fatura bilgilerinizi ya da telefon numaranızı istediğinde vermelisiniz. Ardından kart bilgilerinizi isteyecektir. Kart bilgilerinizi de verdikten sonra faturanız ödenmiş olacak. Tabi müşteri hizmetleri yardımı ile faturanızı ödemeniz işçin yapmanız gereken tek şey bir banka kartına sahip olmaktır.

Turkcell resmi web sitesinden ödeme yapmak için www.turkcell.com.tr/yardim/yardim-araclari/fatura-borc-sorgulama-ve-odeme adresini ziyaret edip, işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Harun
  3 sene önce

  Faturam ne kadar

  40
  yorum beğen