Tokat Devlet Hastanesi Randevu Alma - Bilgi Müzesi
arama

Tokat Devlet Hastanesi Randevu Alma

Günümüzde birçok kurum hizmet almak isteyen vatandaşların sıra beklemesinin önüne geçmek için randevu sistemine geçmiş durumda. Sağlık Bakanlığı ‘da randevu sisteminin en önemli öncülerinden biri olmuştur.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Günümüzde birçok kurum hizmet almak isteyen vatandaşların sıra beklemesinin önüne geçmek için randevu sistemine geçmiş durumda. Sağlık Bakanlığı ‘da randevu sisteminin en önemli öncülerinden biri olmuştur. Hastanelerde saatlerce sıra beklemenin önüne geçebilmek için oluşturulan MHRS (Merkezi Hasta Randevu Sistemi) ile internetten veya telefonla kolayca randevu alabilirsiniz. Devlet Hastaneleri’nin hemen her polikliniği randevu sistemi ile randevu vermektedir. Tokat Devlet Hastanesi de önceden randevu alınarak muayene olunabilen hastanelerden. Yirmiden fazla branş ile hizmet veren Tokat Devlet Hastanesi, Yeni Mahalle Gültekin Topçam Bulvarı Merkez de bulunuyor.

Tokat Devlet Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı Randevu sistemi MHRS ile Tokat Devlet Hastanesi’nin herhangi bir polikliniğinden randevu alabilirsiniz. Randevu almak için www.hastanerandevu.gov.tr web sitesine giriş yaptığınızda sağ tarafta göreceğiniz kırmızı RANDEVU AL butonuna tıklayarak giriş ekranına yönlendirilirsiniz. Daha önce sisteme üye olduysanız T.C. kimlik no ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. İlk kez sisteme girecekseniz E-devlet ile giriş bağlantısına tıklayarak e-devlet üzerinden bilgilerinizi sisteme aktarabilir ya da üye ol butonun tıklayarak isim, soyisim kimlik no, ana adı, baba adı gibi kimlik bilgileri ve telefon no, e-mail adresi gibi iletişim bilgilerini girerek üye olabilirsiniz.

Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra hastane listesinden Tokat Devlet Hastanesi’ni seçerek hizmet veren poliklinikleri görüntüleyebilirsiniz. Randevu almak istediğiniz polikliniği seçtiğinizde o branştaki hekimleri görebilirsiniz; randevu almak istediğiniz hekime tıkladığınızda o hekime ait uygun zaman tablosunu görebilir ve size uygun tarih ve saati seçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Tokat Devlet Hastanesi Telefon ile Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı’nın randevu sistemi numarası ALO 182’yi arayarak Tokat Devlet Hastanesi’nden randevu alabilirsiniz. MHRS’ye üye değilseniz telefon üzerinden üyeliğinizi tamamlayabilir; daha önce üye olmuşsanız TC kimlik numaranızı tuşlayabilirsiniz. Operatöre Tokat Devlet Hastanesi ve hangi branştan randevu almak istediğinizi söylediğinizde o branş için uygun hekim, tarih ve saatleri size söyleyecektir; size en uygununu seçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Tokat Devlet Hastanesi Randevu İptal Etme

Tokat Devlet Hastanesi için adlığınız randevunuzu MHRS’ye giriş yaparak randevu geçmişine tıklayıp iptal edebilirsiniz. Ayrıca ALO 182’yi arayarak gidemeyeciğiniz randevuyu iptal edebilirsiniz. İptal işlemi randevunuzdan 60 dakika öncesine kadar yapılabilmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.