Şeyma Subaşı Ilıcalı Kimdir - Bilgi Müzesi
arama

Şeyma Subaşı Ilıcalı Kimdir

Son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Şeyma Subaşı'nın hayatını oldukça merak etmekteyiz. Sansasyonel bir şekilde Acun Ilıcalı ile nikah masasına oturan hanımefendiyi bir kısım kitle her ne kadar sevmese de bir kısım kitle ise kendisini oldukça çok sevmekte.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Şeyma Subaşı’nın hayatını oldukça merak etmekteyiz. Sansasyonel bir şekilde Acun Ilıcalı ile nikah masasına oturan hanımefendiyi bir kısım kitle her ne kadar sevmese de bir kısım kitle ise kendisini oldukça çok sevmekte. Merakları gidermek adına başlıyoruz. Kimdir Şeyma Subaşı?

2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da doğdu. Annesi ev hanımı, babası ise muhasebe müdürü olarak görev yapmakta.  Ancak, sonrasında Acun Medya bünyesinde çocuk oyuncakları satan bir internet sitesi açtığı biliniyor…

Yengeç burcu kadını olan Şeyma Subaşı, burcunun özelliklerini taşıyor. Özellikle, anaç yapısıyla tanınan Yengeç burcu kadınını Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa ile paylaştığı anlarda net olarak görebiliyoruz.

Şeyma Subaşı’nın boyu 1.74 cm, güncel kilosu ise 50. Geçtiğimiz günlerde Instagram sayfasında belinin 59 cm olduğunu açıkladı.

Kendisinin “lıfestyle’yaptığını belirten Şeyma subaşı Esasında, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde moda tasarım bölümünde okuyordu ama değişen hayatıyla birlikte eğitimini dondurdu.

Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile yolu, ilk kez İstanbul Aydın Üniversitesi’nde kesişiyor. Sonrasında Acun Ilıcalı ve ekibinin daveti üzerine “Var mısın yok musun?” isimli yarışmaya katılıyor. O dönemde, Zeynep Yılmaz ile evli olan Acun Ilıcalı’nın, paralelde Şeyma Subaşı ile ilişkisini devam ettirdiği biliniyor.

Şeyma Subaşı, son günlerde mecrasını ticari olarak değerlendirme kararı almış gibi görünüyor. Adeta bir blogger gibi basın davetlerine katılıyor, markalardan gelen hediye paketlerini paylaşıyor. Belki, ilerleyen zamanlarda marka yüzü olarak karşımıza çıkabilir.

19 yaşında ilk kez ekranlara çıkan Şeyma Subaşı, yıllar içinde büyük bir değişim geçirdi. Kendisi, kilo verdiği ve yüzü oturduğu için güzelleştiğini söylüyor; başkaları ise göz kapakları dahil estetik yaptırdığını…  Şeyma Subaşı, sağlıklı beslenme ve spora büyük önem veriyor. Günün büyük bir bölümü spor salonunda geçiyor. Detoks suyu içiyor, sebze karışımları yapıyor veya öğle yemeğinde kinoalı salata tercih ediyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.