Passolig Başvuru Nasıl Yapılır - Bilgi Müzesi
arama

Passolig Başvuru Nasıl Yapılır

Passolig başvurusu yaparak sizlerde artık biletlerinizi güvenli bir şekilde temin ederek spor müsabakalarına girme fırsatını bulmuş olacaksınız. Passolig hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarına sitemizden ulaşarak bu konuda bilgi alabilirsiniz.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Passolig başvurusu yaparak sizlerde artık biletlerinizi güvenli bir şekilde temin ederek spor müsabakalarına girme fırsatını bulmuş olacaksınız. Passolig hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarına sitemizden ulaşarak bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Passolig başvurusu nasıl yapılır?

Passolig kart almak istediğiniz zaman kolay yoldan bu kartın sahibi olabilirsiniz. Bunun için Passolig resmi web sitesine giriş yaptıktan hemen sonra üye ola kısmına giriş yapmanız gerekmektedir. Buradan sizlerden istenecek olan bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten hemen sonra sizlerde Passolig kartını alma fırsatını yakalamış olursunuz. Bunun için yapmanız gereken belirtilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmanız yeterli olacaktır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus ise kart başvurusu yaparken tuttuğunuz takımı belirtip belirtmemektir. Eğer herhangi bir takım tutmuyorsanız bu konuda yapmanız gereken “ Takım tutmuyorum ve Diğer “ seçeneğini işaretlemek olacaktır. Bu seçeneğin önemi ise bu Passolig kart ile bütün takımların maçlarına gitme şansını yakalamış olursunuz. Bu yüzden de bütün takımların maçına gitmek istiyorsanız bu seçeneği seçmeniz gerekmektedir. Orada herhangi bir takımı tuttuğunuzu belirtmeniz durumunda sadece o takımın maçlarına almış olduğunuz Passolig ile gitme fırsatınız bulunmaktadır.

Passolig fiyatları ne kadar?

6222 sayılı kanun çerçevesinde spor müsabakalarında kullanılmak üzere sunulan Passolig kartının yıllık bir defaya mahsus olmak üzere ücreti bulunmaktadır. Bu kartı temin etmeniz durumunda sizlerde ücretlendirme olarak 19.05 TL ile 34 TL arasında değişen fiyatları ödemek zorunda kalacaksınız. Fiyatların spor takımlarına göre farklılık gösterdiğini sizlere belirtmek istiyoruz. Passolig kartınız ile alacağınız bilet fiyatları üzerinden ise herhangi bir ekstra ücret alınmamaktadır.

Passolig kart kullanım alanları nelerdir?

Son yıllarda yaptığı anlaşmalar ile birçok alanda kullanılmasına müsaade edilen bu kart tipini spor müsabakalarının biletleri dışında, aynı zamanda yurt içinde veya yurt dışında yapacağınız alışverişlerde kullanma şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda bankalar ile anlaşmalı olan Passolig kart üzerinden dilediğiniz zaman nakit para çekme şansınızda bulunmaktadır. Bunun için Passolig kartınızın genel merkezi ile görüşme yaparak bu konuda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. hatta son zamanlarda Passolig kart ile şehir içi ulaşımda bilet yerine kullanma fırsatınızın da bulunduğunu belirtmek istiyoruz.

Passolig kart şifresi nasıl alınır?

Almış olduğunuz Passolig’in kullanımı için gerekli olan şifre işlemleri hakkında sizlere bilgi verelim. Öncelikli olarak sisteme vermiş olduğunuz cep telefonunuzu aktif olarak kullanıyor olmanız gerekmektedir. Passolig müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 33 44 numarasını arayarak buradan Passolig kart şifrenizi talep edebilirsiniz. Sizlere burada kart şifrenizin belirlenmesinden önce birkaç önemli bilgi soracak olan müşteri danışmanlarına doğru bilgileri verdikten hemen sonra sistem de kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelecek olan SMS ile birlikte sizlerde Passolig kart şifrenizi almış olacaksınız.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.