Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma - Bilgi Müzesi
arama

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

Avrupa Birliği'nin temel kamu hizmetlerinden biri olan randevu sistemleri on yıla yakındır ülkemizde de uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığı randevu sistemi MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) ile vatandaşlar istedikleri devlet hastanesinden kolayca randevu alabiliyor ve böylece uzun süreler sıra beklemiyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Avrupa Birliği’nin temel kamu hizmetlerinden biri olan randevu sistemleri on yıla yakındır ülkemizde de uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığı randevu sistemi MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) ile vatandaşlar istedikleri devlet hastanesinden kolayca randevu alabiliyor ve böylece uzun süreler sıra beklemiyor. Üniversite hastaneleri Sağlık Bakanlığı bünyesinde yer almadığından Merkezi Hekim Randevu Sistemi’nin de dışında kalıyor ancak neredeyse her üniversite hastanesi kendilerince geliştirilen randevu sistemleri ile hizmet vermektedir.

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi de kendi randevu sistemi ile önceden randevu alarak sıra beklemeden muayene olabileceğiniz üniversite hastanelerinin arasında yer alıyor. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi için internet üzerinden ve telefonla kolayca randevu alabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Hastanenin web sitesine girdiğinizde göreceğiniz online randevu al bağlantısına tıklayarak 7/24 randevu alabilirsiniz. Bu bağlantıya tıkladığınızda kimlik no cep numarası ve alt tarafta kutuda yer alan güvenlik kodunu doldurarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Randevu alınacak hastanın kimlik numarası sisteme girilmelidir. Daha sonra online randevu kimlik sorgulama bölümünde yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz. Bilgilerinizi girdikten sonra randevu almak istediğiniz polikliniği bölüm seçimi kısmından seçiniz; randevu saati seçerken dolmuş randevular rezervli olarak işaretlidir; üzerinde randevu al yazan saatler ise randevu alınabilecek boş saatleri göstermektedir. Randevu almak istediğiniz saate tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi internetten randevu almak için tıklayınız.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi İnternetten Randevu Alırken Dikkat Edilecekler

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi için internetten randevu aldığınızda sisteme girişte kaydettiğiniz cep telefonuna randevu bilgileriniz ve bir onay kodu gelecektir; poliklinikten giriş yaptırırken bu kodu yanınızda olması gerekmektedir.

İnternetten en erken aynı gün için en geç ise üç gün sonrası için randevu alabilirsiniz. Polikliniklerin yoğunluk durumuna göre günlük randevu kontenjanları belirlenmektedir.

Gidemeyeceğiniz randevuyu sistemde bulunan randevularım butonuna tıklayarak görüntüleyebilir ve randevu aldığınızda cep telefonunuza gelen SMS kodu ile iptal edebilirsiniz.

Randevu almasına rağmen üç defa randevuya gitmeyen vatandaşların randevu sistemine girişi engellenecektir.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Telefon ile Randevu Alma

Hafta içi 08.00 – 17.00 saatleri arasında 0258 296 6000 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz. Numarayı tuşladıktan sonra 81’i tuşlamanız gerekmektedir; daha sonra operatörün soracağı soruları cevaplayarak istediğiniz poliklinikten randevu oluşturabilirsiniz. Telefon ile randevu aldıktan sonra da cep telefonunuza randevu bilgileri ve SMS kodu gelecektir; bu kodun polikliniğe giriş yaptırırken yanınızda bulunması gerekmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.