Okulistik Nedir, Ne Yapar - Bilgi Müzesi
arama

Okulistik Nedir, Ne Yapar

Sürekli yapılan sınavlar nedeniyle hayatlarının büyük bir çoğunluğunu tek bir şey öğrenemeden geçiren çocuklarımız; bu alanda, gerçekten öğrenmek için öğrenebilecekleri bir platform arayışında olmaktadırlar.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Sürekli yapılan sınavlar nedeniyle hayatlarının büyük bir çoğunluğunu tek bir şey öğrenemeden geçiren çocuklarımız; bu alanda, gerçekten öğrenmek için öğrenebilecekleri bir platform arayışında olmaktadırlar. İşte tam da bu noktada devreye giren Okulistik platformu ile sadece sınavlara hazırlanmak için değil, aynı zamanda gerçekten öğrenmek için de öğrenciler çaba sarf etmektedir.

Peki Okulistikte Neler Var?

Ebeveynlere çok ciddi bir yardımda bulunarak, onların; ne yardımcı kitaplara, ne YouTube’a, ne de Google’ a ihtiyaç duymamalarını sağlayan Okulistik platformu ile; eğitsel oyunlar, çalışma kağıtları, konu testleri, konu anlatımları ve kitaplar gibi interaktif çalışmalar sağlamakla birlikte; isteyenler için online sınavlar yapılarak, Düzey Belirleme imkanı sunmaktadır. Her ay yaklaşık olarak 600000 sınav uygulayan Okulistik platformu ile, çocuklarımız istedikleri zaman kendilerini deneyebilme imkanına sahip olmaktadır.

Peki, Okulistikten Kimler Faydalanabilmektedir?

İlkokul ve ortaokul düzeyi için hazırlanmış olan Okulistik Platformu; Milli Eğitim Bakanlığı’nın Öğretim programlarına tam uyumlu olmak ile birlikte, denetimleri sürekli olarak yapılmaktadır. Öğrenmenin temelinin oluşturulduğu ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklarımız, bu sayede Milli Eğitim Bakanlığı müfredatını öğrenmek ile kalmıyor aynı zamanda öğrenmeye olan sevgisi de artıyor.

İlkokul Öğrencileri İçin Okulistik

İlkokul öğrencileri için hazırlanan Okulistik içeriğinde; Türkçe, matematik, hayat bilgisi, İngilizce, fen bilimleri gibi dersler bulunmak ile birlikte bunlarla ilgili interaktif konu anlatımları yer almaktadır. Ayrıca animasyonlar kullanarak desteklenen eğlenceli dersler, minik öğrencilerimizin kolaylıkla öğrenmesini ve severek bunu yapmalarını sağlamaktadır.

Ortaokul Öğrencileri İçin Okulistik

Öğrenmenin orta taşı olarak gösterilen ortaöğretim öğrencileri için hazırlanan Okulistik platformu; temel derslerin yanı sıra yer alan 6 hazırlık sınavı ve 6 tane de online değerlendirme sınavı ile sevgili öğrencilerimizin bilgi düzeylerini, Türkiye çapında ölçebilmektedir. Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, sosyal bilimler, İngilizce ve din kültürü gibi dersler; animasyonlar kullanılarak interaktif konu anlatımları ile yapılmaktadır. Ayrıca animasyonlarda kullanılan yüksek kalite, öğrencilerimizin film izler gibi ders çalışabilmesini sağlamasıyla da oldukça pratiktir. Okulistik eğitimlerine başlamak için okulunuzdan şifre almanız yeterli olmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.