Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu - Bilgi Müzesi
arama

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu

Sağlık Bakanlığı’nın 2010 yılında hizmete soktuğu MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi), vatandaşlara tüm yurtta devlet hastanelerinden randevu alarak muayene olma imkanı vermektedir. Önceden randevu alarak uzun süreler sıra beklemeden istediğiniz poliklinikte muayene olabilirsiniz.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Sağlık Bakanlığı’nın 2010 yılında hizmete soktuğu MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi), vatandaşlara tüm yurtta devlet hastanelerinden randevu alarak muayene olma imkanı vermektedir. Önceden randevu alarak uzun süreler sıra beklemeden istediğiniz poliklinikte muayene olabilirsiniz. Üniversite Hastaneleri, Sağlık Bakanlığı bünyesinde olmadığı için MHRS üzerinden bu hastanelerden randevu alamazsınız. Ancak üniversite hastaneleri de kendi bünyelerinde geliştirdikleri randevu sistemleri ile vatandaşa hizmet vermektedirler. MHRS ile benzer altyapıya sahip bu sistemler ile üniversite hastanelerinin istediğiniz polikliniğinden randevu alabilirsiniz. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi de internet üzerinden ve telefon ile randevu alarak sıra beklemeden muayene olabileceğiniz üniversite hastanelerinden biri.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Meram Tıp Fakültesi Hastanesi internetten randevu almak için hastanenin web sitesinde bulunan online randevu al bağlantısına tıklayınız. Yönlendirileceğiniz giriş ekranında sol tarafta göreceğiniz randevu al yazısına tıklayınız daha sonra randevu almak istediğiniz kişinin kimlik numarası ile doğum tarihini yazarak sisteme giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sağ tarafta göreceğiniz poliklinik listesinden randevu almak istediğinizi seçiniz ve polikliniğin kontenjan durumuna göre tarih ve saat seçerek randevu alabilirsiniz. İnternetten aldığınız üç randevuya gitmezseniz bir ay süreyle randevu sistemine girişiniz engellenir. Randevu Al butonunun altında bulunan Randevu Sorgula / İptal bağlantısına tıklayarak gidemeyeceğiniz randevuyu iptal edebilirsiniz.  Yine Randevu Al butonunun altında yer alan tektik sonuçları yazısına tıklayarak sonuçlarınızı görüntüleyebilir ve rapor durumu soğula yazısına tıklayarak adınıza yazılan raporları görebilirsiniz.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi internetten randevu almak için tıklayınız.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon ile Randevu Alma

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi telefon ile randevu almak için randevu hattı 0332 223 70 00’ı arayınız. Randevu alınacak kişinin kimlik ve iletişim bilgileri istenecektir. Daha sonra randevu almak istediğiniz polikliniği belirterek uygun tarih ve saat için randevu oluşturabilirsiniz. Telefon üzerinden de randevularınızı sorgulayabilir ve daha önce aldığınız gidemeyeceğiniz bir randevunuz varsa iptal edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.