Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma - Bilgi Müzesi
arama

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı öncülüğünde geliştirilen randevu sistemleriyle amaçlanan sıra beklemeden muayene hizmeti Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi'nde de verilmektedir.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Sağlık Bakanlığı öncülüğünde geliştirilen randevu sistemleriyle amaçlanan sıra beklemeden muayene hizmeti Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi’nde de verilmektedir. Sağlık Bakanlığı 2010 yılında MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) yi hizmete sunmuştur ve böylece vatandaşların önceden randevu alarak saatlerce sıra beklemesinin önüne geçilmek istenmiştir. Üniversite Hastaneleri Sağlık Bakanlığı bünyesinde olmadığından MHRS kapsamında da değildirler; ancak neredeyse her üniversite hastanesi kendi randevu sistemleriyle vatandaşa hizmet vermektedirler.

2009 yılında poliklinik hizmetlerine başlayan Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin kırka yakın polikliniğinden internet veya telefon üzerinden kolayca randevu alabilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi İnternetten Randevu

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi internetten randevu almak için hastanenin web sitesinde sol alt tarafta görebileceğiniz online randevu bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra randevu ekranında sol tarafta göreceğiniz randevu al yazısına tıklayınız ve giriş ekranına randevu almak istediğiniz hastanın kimlik numarası ile doğum yılını giriniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra poliklinik listesini göreceksiniz; aşağı doğru inerek randevu almak istediğiniz polikliniği seçiniz. Polikliniklerin randevu kontenjanına göre bir gün sonrasından itibaren randevu alınabilecek en yakın tarihi yan tarafta sistem gösterecektir. Dolu olan randevular içinse parantez içinde dolu tarihini göreceksiniz; bu durumda yeni kontenjanlar açılacağından bir gün sonra randevu sistemini kontrol etmeniz gerekmektedir. Randevu alınabilecek bir tarihi seçtiğinizde aşağıda saat tablosu görüntülenecektir; randevu alınabilir saatlerin yanında yer alan randevu al yazısına tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevu sisteminde randevu geçmişinizi de görüntüleyerek gidemeyeceğiniz randevuyu iptal edebilirsiniz. Ayrıca tektik sonuçlarınız da bu sisteme yüklenecektir, sisteme giriş yaparak sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz ve size yazılan raporları da yine görebilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi internetten randevu almak için tıklayınız.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Telefon ile Randevu Alma

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi randevu sistemi telefon numarası 0282 250 50 50’yi arayarak randevu alabilirsiniz. Yine telefon üzerinden geçmiş randevularınızı öğrenebilir ve randevu iptal edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.