Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Randevu Alma - Bilgi Müzesi
arama

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Randevu Alma

Geliştirilen randevu sistemleri ile devlet hastaneleri ve üniversite hastanelerinden randevu alarak sıra beklemeden muayene olabilirsiniz. Devlet hastanelerinden, Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete sunulan MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) ile randevu alabilirsiniz.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Geliştirilen randevu sistemleri ile devlet hastaneleri ve üniversite hastanelerinden randevu alarak sıra beklemeden muayene olabilirsiniz. Devlet hastanelerinden, Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete sunulan MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) ile randevu alabilirsiniz. Üniversite hastaneleri ise kendileri tarafından geliştirilen randevu sistemleri ile vatandaşa hizmet vermektedirler.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi de hizmete soktuğu sistem ile telefon ve internet üzerinden randevu alarak muayene olunabilen üniversite hastanelerinden birisi. Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi’nde yer alan hastane; dahili, cerrahi ve temel tıp bölümleriyle 1994 ten bu yana hizmet veriyor ve bünyesinde 112 profesör, 64 doçent, 45 yardımcı doçent, 2 öğretim görevlisi, 4 uzman, 349 araştırma görevlisi, 754 yardımcı sağlık personeli, 116 idari teknik görevli yer alıyor. Kocaeli’nin en önemli araştırma hastanelerinden Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi için internetten ve telefondan kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nden internet üzerinden randevu almak için öncelikle hastanenin web sitesine giriş yapınız. Burada bulunana online randevu bağlantısına tıkladığınızda randevu sistemine giriş ekranına yönlendirilirsiniz; buraya kimlik no, doğum yılı ve alt tarafta bulunan giriş kodunu yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra randevu almak istediğiniz polikliniği, tarih ve saati seçerek randvu oluşturabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi internetten randevu almak için tıklayınız

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Telefon ile Randevu Alma

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi için telefon ile de randevu oluşturabilirsiniz. Bunu için 0262 303 75 00 numaralı telefonu arayarak 1 i tuşlamanız gerekiyor; daha sonra operatörün isteyeceği bilgileri girerek randevu almak istediğiniz poliklinikten istediğiniz tarih ve saat için randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi İlk Randevu

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi için ilk defa randevu alacaksanız, internet veya telefon ile randevunuzu oluşturduktan sonra yine telefon üzerinden poliklinik sekreterine başvuru yapmanız gerekmektedir. Daha önce başvurmuşsanız internet veya telefondan randevu alarak doğrudan muayeneye gidebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.