Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu - Bilgi Müzesi
arama

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Son zamanlarda teknolojinin de gelişmesiyle birlikte sağlık sektöründe önemli adımlar atılmıştır. Bu alanda yapılan en büyük ve güzel yeniliklerden biri ise MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) kurulmasıdır.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Son zamanlarda teknolojinin de gelişmesiyle birlikte sağlık sektöründe önemli adımlar atılmıştır. Bu alanda yapılan en büyük ve güzel yeniliklerden biri ise MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) kurulmasıdır. Bu randevu sistemi sayesinde sıra beklemeksizin oturduğunuz yerden dilediğiniz hastane için randevu sistemi oluşturabiliyorsunuz.

Hastanelerden randevu almanın iki farklı yolu vardır. İkisi de birbirinden basit ve kullanışlı olan bu yöntemler Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi randevu sistemi için de geçerlidir. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi; İstanbul’da yer alıyor. Merkezi konum olarak ise Adnan Adıvar Caddesi, Aksaray Fatih’te yer alıyor. Bunun yanı sıra birçok polikliniğe de vardır. Topçular Sem Polikliniği, Bağcılar ASM, 29 Mayıs Ek Hizmet Binası, Fatih Semt polikliniği olmak üzere poliklinikler yer almaktadır. Poliklinik saatler 08:20 ile 16: 15 arasındadır. Bu saatler arasında randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden online bir şekilde randevu almak oldukça kolaydır. Yukarıda verilen bilgiler ışığında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin web sitesine girerek veya direk olarak MHRS sistemi üzerinden randevunu oluşturabiliyorsunuz. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi online web sitesi sizler yine MHRS sayfasına yönlendirmektedir. Online bir şekilde randevu almak için üyelik açmamız gerekmektedir. Ve bunun için de mail adresi, telefon numarası, T.C Kimlik no tarzında bilgilerin girilmesi gerekiyor. Gerekli bilgiler girilip üye olunduktan sonra sisteme giriş yapabilirsiniz. Ve de Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevunu alabilirsiniz. Aynı zamanda laboratuvar sonuçlarını görmek için de hastanenin web sitesinden yararlanabilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Online Randevu Almak İçin Tıklayınız.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon ile Randevu

Haseki Eğitim ve Araştırma hastanesinden randevu almanın başka bir yolu da telefon il arayarak randevu almaktır. Yine Sağlık Bakanlığı Tarafından atanan 182 numaralı hat üzerinden randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bu hat üzerinden hem randevu işlemleri hem de randevu değişikliği tarzı tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hastaneye farklı amaçlarla ulaşmak için iletişim numarası ise 0212 529 44 00 numarasıdır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.