Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma - Bilgi Müzesi
arama

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı'nın 2010 yılında deneme sürümünü geliştirdiği ve 2012 yılında tüm ülkede kullanıma açtığı MHRS(Merkezi Hekim Randevu Sistemi) ile bütün devlet hastanelerinden internet ve telefon ile randevu alarak sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Sağlık Bakanlığı’nın 2010 yılında deneme sürümünü geliştirdiği ve 2012 yılında tüm ülkede kullanıma açtığı MHRS(Merkezi Hekim Randevu Sistemi) ile bütün devlet hastanelerinden internet ve telefon ile randevu alarak sıra beklemeden muayene olabilirsiniz. Üniversite hastaneleri ise MHRS kapsamında olmasa da kendi geliştirdikleri randevu sistemleri ile vatandaşa hizmet vermektedirler.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi de hizmete soktuğu randevu sistemi ile muayene tarihinin bir gün öncesinden randevu alarak sıra beklemeden muayene olunabilen üniversite hastanelerinden biri.1987 yılında yalnızca 9 öğretim üyesi ile poliklinik olarak açılan Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi, şu an 195 öğretim üyesi ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Gaziantep Üniversitesi bünyesinde bulunan diğer iki hastane Onkoloji Hastanesi ve Diş Hekimliği Fakültesi henüz bu randevu sisteminin dışında bulunmaktadır; ancak Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi için bir gün öncesinden randevu alarak uzun süre sıra beklemeden muayene olabilirsiniz. Üniversite Bulvarı, Şehitkamil de yer alan üniversite için internet ve telefon üzerinden kolayca randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Şahinbey Uygulama ve Arştırma Hastanesi için internetten randevu almak için hastanenin web sitesine girerek online randevu bağlantısına tıklayınız. Randevu sistemine giriş için kimlik numaranız ve doğum yılınız istenecektir, bilgileri girerek randevu sistemine giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra randevu almak istediğiniz poliklinik, tarih ve saati seçerek randevu oluşturabilirsiniz. Poliklinikler yalnızca randevulu hastalara hizmet vermektedir ve muayene olmak istediğiniz tarihin en az bir gün öncesinden randevu almanız gerekmektedir. Saat 20.00 den sonra alacağınız randevular bir gün sonraki gün için geçerli olacaktır. Ayrıca yine randevu sistemi üzerinden randevu geçmişinizi görüntüleyebilir ve gidemeyeceğiniz randevuyu iptal edebilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten randevu almak için tıklayınız.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi Telefon ile Randevu Alma

Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi telefon ile randevu almak için 444 98 58 numaralı telefona ulaşabilir ve istediğiniz poliklinik için randevu oluşturabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.