Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma - Bilgi Müzesi
arama

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Ege Üniversitesi Hastanesi, yetişkin ve çocuk bölümleri olarak iki bölümle hizmet veren İzmir'in en önemli hastanelerinden biridir. Bornova'da üniversite yerleşkesinde bulunan hastaneden internet ve telefon ile randevu alabilir ve istediğiniz branş ve hekimden uygun tarih ve saatlerde randevu alabilirsiniz.
 • paylaş
 • paylaş
 • admin admin
 • 1
  Loading...

Ege Üniversitesi Hastanesi, yetişkin ve çocuk bölümleri olarak iki bölümle hizmet veren İzmir’in en önemli hastanelerinden biridir. Bornova’da üniversite yerleşkesinde bulunan hastaneden internet ve telefon ile randevu alabilir ve istediğiniz branş ve hekimden uygun tarih ve saatlerde randevu alabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Hastanesi Telefon ile Randevu Alma

Randevu almak istediğiniz polikliniği arayarak randevu alabilirsiniz. Kimlik bilgilerinizi ve randevu almak istediğiniz hekimi söylediğinizde size uygun tarih ve saatleri önerecek ve bunlardan size uygun olanını seçebilirsiniz. Hastanenin santral numarası 0232 444 1343 üzerinden istediğiniz branşa ulaşabilirsiniz.

Telefon ile Randevu Veren Bölümler

Ege Üniversitesi Hastanesi’nde her branş telefonla randevu vermemektedir. Telefonla randevu alabileceğiniz branşlar şu şekilde;

 • Beyin ve Sinir Cerrahisi- 0232390 53 57
 • Göğüs Hastalıkları – 0232 390 29 29
 • Çocuk Cerrahisi- 0232 390 28 04
 • Ergen Bağımlılık – 0232 363 48 99

Diğer branşların da telefon üzerinden randevu verebilmesi için sistemde gerekli güncellemeler yapılmaktadır.

Ege Üniversitesi Hastanesi İnternetten Randevu Alma

İnternet üzerinden hastaneden kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. Bunu için hastanenin resmi web sitesi egehastane.ege.edu.tr ye giriş yaparak sol üstteki kırmızı poliklinik e-randevu butonuna tıklayabilirsiniz. Sisteme giriş yaparken hastanenin randevu sistemine dair bir açıklama karşınıza çıkacaktır; okudum, anladım bağlantısına tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra kimlik bilgileriniz ile iletişim bilgilerinizi doldurup sağ altta bulunan giriş butonuna tıkladıktan sonra poliklinik, hekim ve tarih saat seçerek randevuyu tamamlayabilirsiniz.

Yalnızca İnternetten Randevu Alabileceğiniz Poliklinikler

Hastanenin bazı poliklinikleri muayene ve sonuç sırasını yalnızca internetten vermektedir. Bunlar; Dermatoloji, İç Hastalıkları (Genel), Alerji İmmünoloji, Endokrinoloji Genel, Endokrinoloji Diabet-Obezite, Kadın Doğum (Kadın Hastalıkları Pol. – Doğum Pol.), Ağrı (Algoloji pol.), Kalp Damar Cerrahisi, Onkoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji. Nükleer Tıp.

İnternetten Ne Zaman İçin Randevu Alınabilir

Randevu sistemi saat 18.00 den sonra aktif olmaktadır ve bir sonraki gün için randevu alabilirsiniz. Hafta sonu için randevu alamadığınız için cuma ve cumartesi günleri randevu sistemi aktif değildir. Pazartesi günü için randevunuzu pazar günü alabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Seda cegil
  2 sene önce

  Aile hekimminden randevu alma

  34
  yorum beğen