Bezmiâlem Randevu Nasıl Alınır - Bilgi Müzesi
arama

Bezmiâlem Randevu Nasıl Alınır

Bezmiâlem hastanesi, İstanbul'da sağlığınız için hizmet alabileceğiniz en iyi hastaneler arasında yer almaktadır.  Bezmiâlem Randevu işlemleri için iki yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri telefon ile arayarak ve diğeri ise internet üzerinden online olarak randevu oluşturmaktır.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Bezmiâlem hastanesi, İstanbul’da sağlığınız için hizmet alabileceğiniz en iyi hastaneler arasında yer almaktadır.  Bezmiâlem Randevu işlemleri için iki yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri telefon ile arayarak ve diğeri ise internet üzerinden online olarak randevu oluşturmaktır.

Bezmiâlem hastanesi, İstanbul’da sağlığınız için hizmet alabileceğiniz en iyi hastaneler arasında yer almaktadır.  Bezmiâlem Randevu işlemleri için iki yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri telefon ile arayarak ve diğeri ise internet üzerinden online olarak randevu oluşturmaktır.

Fatih’te yer alan Bezmiâlem Vakıf Hastanesi birçok vatandaşın ziyaret ettiği ve sık uğradığı yerlerden biridir. Peki, Bezmiâlem Hastanesinden randevu nasıl alınır?

Bezmiâlem Hastanesi Online Randevu Alma

2016 Yılı OHAL kapsamında Bezmiâlem hastanesinin ismi değişmiştir. Bezmiâlem Tıp Fakültesi Dragos Hastanesi olmuştur. Hastanenin çalışma saatleri hafta içi 08:30 – 17:00arasındadır. Hafta sonu cumartesi günü de hizmet vermektedir. Öğlen 12:30 ‘a kadar hizmet veriyor.

Randevu alırken web sitesini ziyaret edebilir ve de dilediğiniz poliklinikten randevunu alabiliyorsunuz. Ozon Tedavi, Diş, Cilt, Saç, Ağrı Mezoterapisi gibi farklı bölümleri de yer almaktadır. İnternetten online bir şekilde randevu almak oldukça kolay. Web sitesini ziyaret ediyorsunuz oradan sol kısımda yer alan Online Randevu Al butonunu tıklayarak randevu sayfasına geçiş yapıyorsunuz. Randevu sayfasında gerekli bilgilendirmeler yer alıyor. Bunları detaylı bir şekilde okuduktan sonra devam tuşuna basıyorsunuz. Sonra randevu almak istediğiniz bölümü seçmeniz gerekiyor. Seçtikten sonra randevu almak istediğiniz doktoru seçiyorsunuz, Doktoru seçince karşınıza uygun zamanlar çıkıyor oradan size uygun olan zamanı seçmeniz gerekiyor. Günü ve saati de seçtikten sonra devam ediyorsunuz.  T.C kimlik numarası ve güvenlik kodunuzu girerek randevunuzu alabilirsiniz.

Bezmiâlem Tıp Fakültesi Randevu Almak İçin Tıklayınız.

Bezmiâlem Tıp Fakültesi Dragos Hastanesi Telefon İle Randevu Alma

Bezmiâlem Tıp Fakültesi’nden iki çeşit randevu alıyorsunuz. Bunların ikincisi de çağrı merkezini arayarak randevu almaktır.  Randevularınızı 0212 453 0 453 numaralı Çağrı Merkezi’mizden de alabilirsiniz. Bu çağrı merkezi numarasından dilediğiniz zamana randevunuzu alabilir aynı zamanda da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Randevunuzu aldıktan sonra en az 45 dakika erkenden gelmeniz gerekir. Daha öncesinde gelenlerin kaydı alınmayacaktır. Boş beklememeniz için zamanında gelmeniz yeterli olacaktır.

Not: Randevu almak istediğiniz poliklinikteki mesai içi randevular doluysa mesai dışı olan saatlerden randevu alabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.