Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu Alma - Bilgi Müzesi
arama

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma işlemi için çeşitli yollar bulunmaktadır. Diğer hastane sistemlerinde olduğu gibi MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) üzerinden randevu alabilme şansına sahipsiniz.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma işlemi için çeşitli yollar bulunmaktadır. Diğer hastane sistemlerinde olduğu gibi MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) üzerinden randevu alabilme şansına sahipsiniz.

Hastanemiz Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Varlık Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi Muratpaşa Antalya’da yer alıyor. Branşlar arasında birçok branşı barındırıyor ve de çocuk ve kadın doğum ek binası da yer alıyor. Anestezi ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, çocuk ruh ve sinir hastalıkları, çocuk nörolojisi de olmak üzere çocuklara dair çoğu branş hastane bünyesinde yer alıyor.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi üzerinden online bir şekilde randevu alabilirsiniz.  Randevu almak istediğiniz takdirde mail adresine ihtiyaç duyulmaktadır. Yani daha önce üyeliğiniz yoksa MHRS randevu sistemi üzerinden üyelik açtırmanız gerekmektedir. Siteye girdiğiniz zaman; Ana sayfada sağ tarafta MHRS randevu sistemi isimli bir bölme yer almaktadır. Oraya tıkladığınız zaman sizi direk olarak MHRS randevu sistemi sayfasına atmaktadır. Bu sitede yine sağ tarafta yer alan kırmızı “Randevu Al” butonuna tıklayarak giriş bilgilerini girmeniz gerekir. Giriş yaptıktan sonra randevu almak istediğiniz ili Antalya’yı seçmeniz sonrasında ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni seçmeniz gerekiyor. Gerekli seçimleri yaptıktan sonra hangi poliklinikten randevu almak istiyor ve hangi doktor tarafından muayene edilmek istiyorsanız seçim yapabilirsiniz. Uygun tarihlerde dilediğiniz zaman sıra beklemeden randevunuzu almış olacaksınız.

Randevuyu kaydettikten sonra sistemde kayıtlı olan telefon numaranıza ve mail adresinize randevunuz ile ilgili mail gelmektedir. Eğer tarihinde veya herhangi bir konuda değişiklik yapmak istediğiniz zaman yine aynı sistem üzerinden girerek eski randevunuzu yeni randevu ile değiştirmeniz gerekiyor. Eski randevunuzu iptal etmeden yeni randevu alamazsanız.

Antalya Eğitim Araştırma ve Araştırma Hastanesi’nden Randevu Almak İçin Tıklayınız.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon ile Randevu

Hastaneden randevu almanın diğer bir yolu da ALO 182 Randevu sistemi çağrı merkezini aramaktadır. Buradan yapılan aramalarda genelde mail adresi ve üyeliğe gerek yoktur. Direk olarak çağrı merkezindeki görevli kişiye T.C kimlik no belirterek randevunuzu alabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.