Alper Erözer Kimdir? - Bilgi Müzesi
arama

Alper Erözer Kimdir?

Günümüz yeni genç starından biri olmaya aday olan Alper Serge Erözer. 9 temmuz 2004 doğumlu olan genç popçu şu an 13 yaşındadır. İzmir’de yaşayan Alper Erözer yengeç burcudur.
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1
    Loading...

Günümüz yeni genç starından biri olmaya aday olan Alper Serge Erözer. 9 temmuz 2004 doğumlu olan genç popçu şu an 13 yaşındadır. İzmir’de yaşayan Alper Erözer yengeç burcudur. Yerli Justin Bieber olarak da alandırılan Genç popçu kariyer basamaklarını aktör olarak çıkmaya başladı. Birçok televizyon reklamında da oynamıştır.

Müzik piyasasına girmeden önce birçok televizyon reklamında oynayan Alper Erözer, bir dönem Fox TV’de “Komşular” isimli dizide rol almıştır. Sözlerini kendisinin yazdığı “I Think You Love Me Now” isimli teklisi ile ilgi gören, ünlü aranjör ve besteci Suat Aydoğan’ın keşfettiği 13 yaşındaki Alper Erözer, şimdi “Hey World World” albümü ile müzik piyasalarına adım attı.

Suat Aydoğan’ın imzası ile 6 İngilizce, 2 Türkçe ve 1 Türkçe Club Mix olmak üzere toplam 9 şarkılık ilk albümü olan Hey World World’ü seslendiren Alper Erözer, albümde bulunan İngilizce şarkılarının sözlerini ise babası Cenk Erözer ile birlikte yazdı. Albümündeki ilk çıkış şarkısı olan Enerji’nin video klibinin çekimini gerçekleştiren Alper Erözer’in klip yönetmenliğini Alişan Günay Yıldırım üstlendi. Klip Beykoz kundura fabrikasında çekilmiştir. merakla beklenen “Hey World World” albümü ile 26 Ocak 2018 tarihinde tüm dijital müzik platformlarda yerini aldı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.